Na obiekcie Cardiff City Stadium odbył się mecz między Cardiff oraz Burnley - 1-1

Cardiff kontra Burnley wynik meczu 1-1. W dniu 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Cardiff oraz Burnley.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Cardiff i Burnley wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: N. Tella 48' 0-1 I. Maatsen C. Robinson 90' 1-1 M. Romeo

Żółte kartki Cardiff: Niels Nkounkou 32' Perry Ng 47' Cédric Kipré 51'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cardiff stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Wigan oraz Coventry. Kolejno natomiast Burnley podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Swansea.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Niels Nkounkou systematycznie sprawiają swoim stałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Cardiff i Burnley w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Cardiff City Stadium.